Rr "Muhedin Llagami" 1023 Tirana, Albania
+355695875689

Makina me Qera

Super çmime, Rinas, Tirane, Durres

Filters

Makina me Qira

Rinas, Tiranë, Durrës, çmim super ekonomike dhe automjete te reja.

 Hyundai i10
Mini
day From
19€
Ford Fiesta
Small
day From
20€
 Hyundai i10 Automatic
Mini
day From
20€
 Skoda Fabia
Small
day From
22€
 Skoda Fabia Automatic
Small
day From
23€
 Seat Ibiza
Small
day From
23€
 Skoda Rapid
Compact
day From
24€
 Hyundai Accent
Compact
day From
25€
 Fiat Tipo
Intermediate
day From
26€
 Hyundai Elantra
Intermediate
day From
26€
VW Golf 7
Compact
day From
39€
 Skoda Kamiq
SUV
day From
45€
Opel Antara 4x4
SUV
day From
45€
 Skoda Karoq
SUV
day From
49€
Ford Kuga 4x4
SUV
day From
49€
 Chevrolet Captiva (5+2)
SUV
day From
53€
 Hyundai H-1 (7+1)
Passenger Van
day From
71€
 Ford Tranzit (8+1)
Passenger Van
day From
83€

Rent Point Albania

# 1 për makina me qira në Shqipëri

Siguracion dhe taksa të përfshira

Udhëto i qetë dhe i sigurtë me makina me qera nga Rent Point Albania. Siguracioni Kasko është i përfshirë ne çmim dhe nuk ka asnjë kosto të fshehur.

Makina me qira pa limit kilometrash

Shijoni udhëtimin tuaj pa u shqetësuar për distancën pasi automjetet e flotë sonë janë pa limit kilometrash brenda territorit të Shqipërisë

Merre makinën në adresën tuaj

Makinën e sjellim tek adresa juaj duke ju kursyer kohë dhe kosto. Na kontaktoni për më shumë detaje.

Markat e Makinave

Markat më të njohura dhe vlersuara të automjeteve

Rezervo Makinë me qira Online

Staff-i jonë do ju kontaktoktojë menjëherë për të konfirmuar të dhënat dhe automjetin.

Oferta Exclusive

Take advantage of our promotions before they run out

Rent a Peugeot 207 and get 20% off!

Rent a Peugeot 207 and get 20% off!

+ info

Rent a Peugeot 207 and get 20% off!

Offer valid for bookings over 10 days, at any time of the year.

Rent any SUV and get 10% Off!

Makina me qera Foristrada 4×4

+ info

Makina me qera Foristrada 4×4

Offer valid for bookings over 5 days, between january and march.

Rent A Citroen C5 and get 15% Off!

Rent A Citroen C5 and get 15% Off!

+ info

Rent A Citroen C5 and get 15% Off!

Offer valid for bookings over 3 days, between january and march.

Cfarë thonë klientët për ne

Komente reale nga klientët ne rrjetet Sociale

Fabion Syla
Fabion Syla
2022-02-18
Just wow,first they waited for me at least 2and a half hours at the airport because my flight got delayed,my Hyundai had a great performance and was very economic, guy's who worked there were very kind 10/10
Bilal Amin
Bilal Amin
2022-01-01
Mr, Hrm Aga Thanks for your support, Highly recommend Trustworthy people I had booked for 8 days and everything goes smooth. Below I mention No# of Mr, Hrm Aga +355695875689
Muhammad Muaaz
Muhammad Muaaz
2021-12-14
Some people don't "beg" for 5 stars... This company is one of them. I got latest Ford from them, great car, great insurance policy, not nosey people. Wasn't evil when picking up the car.. Professional communication, great English speakers. THANK YOU
Alessandro Celestino
Alessandro Celestino
2021-09-30
Eccellente agenzia. Precisi, puntuali, corretti. Servizio svolto in aeroporto con responsabile che parlava un perfetto italiano. Noleggio per 4 giorni di una Hyundai i10 con seggiolino. Consigliatissimi!
Marin Caka
Marin Caka
2021-09-16
These guys are amazing! We rented the car online, and they met us at the airport with a sign with my name. Awesome service right here! The first car we got had an issue with the A/C, and they inmediately switched it out for a better car without even charging us the price difference. The car was awesome, no issues whatsoever. When the rental period ended, they met us at the parking lot we had left the car for the night, saving us the hassle of driving it to their lot. Highly recommended for anyone wanting to rent a car in Albania! Thank you very much!
Olha Bilan
Olha Bilan
2021-08-23
Good cars, friendly people
M.K.
M.K.
2021-08-21
Nie drogo, miła obsługa!😁 wypożyczyliśmy auto na 10 dni 🙂 oddanie samochodu bez większych problemów 😎
Іванна Дядюра
Іванна Дядюра
2021-06-26
Kompleksi Peshku
Kompleksi Peshku
2021-04-14
joti shermadhi
joti shermadhi
2021-03-23
I have rent a car from this company the are perfect !! on time.the car was in perfect conditions ! Definitely recommend dis company and definitely will go to them when ever I will be in dis country Thank you JOTI

Pikat e Shërbimit

Pikat për marrje dhe dorëzimin e makinës me qira  janë si më poshtë:

Rent Point Albania ® 2022