Rr "Muhedin Llagami" 1023 Tirana, Albania

Makina me qera Rinas

Merr makinën direkt ne Aeroport (TIA)

Pick-Up Information
Return Information
Filters

Makina me qira në Rinas

Flota e makina me qera në Rinas me çmime ekonomike dhe modele nafte, automatike,Foristrada, SUV, 4×4, Lukosze

 Skoda Fabia
Small
day From
44€
 Hyundai i10
Mini
day From
45€
 Seat Ibiza
Small
day From
46€
Ford Fiesta
Small
day From
47€
 Skoda Fabia Automatic
Small
day From
51€
 Skoda Rapid
Compact
day From
51€
 Fiat Tipo
Intermediate
day From
54€
 Hyundai Accent
Compact
day From
55€
 Hyundai Elantra
Intermediate
day From
60€
 VolksWagen Jeta
Intermediate
day From
64€
VW Golf 7
Compact
day From
64€
Opel Antara 4x4
SUV
day From
72€
Ford Kuga 4x4
SUV
day From
81€
 Chevrolet Captiva
SUV
day From
94€
 Hyundai H-1 (7+1)
Passenger Van
day From
102€
Mercedes S Class
Premium
day From
170€

Vehicle brands

We work with the following brands

Why choose us

We are # 1 in renting high-end vehicles

Makina me qera në Tirana Airport

Merr makinën me qira direkt në Tirana International Airport (TIA) pa asnjë vonesë dha pa kosto shtës.

Unlimited mileage on all vehicles

Shijoni udhëtimin tuaj në maksimum pa u shqetësuar për distinacionin pasi të gjitha automjetet e flotës sonë janë pa limit kilometrash

çmime të lira dhe ekonomike

Makina me qera Rinas me çmime ekonomike dhe të aksesueshme nga të gjithë. Duke filluar nga 13€ dita.

Make your reservation online now

One of our operators will contact you as soon as possible to confirm your details

Exclusive offers

Take advantage of our promotions before they run out

Rent a Peugeot 207 and get 20% off!

Rent a Peugeot 207 and get 20% off!

+ info

Rent a Peugeot 207 and get 20% off!

Offer valid for bookings over 10 days, at any time of the year.

Rent any SUV and get 10% Off!

Rent any SUV and get 10% Off!

+ info

Rent any SUV and get 10% Off!

Offer valid for bookings over 5 days, between january and march.

Rent A Citroen C5 and get 15% Off!

Rent A Citroen C5 and get 15% Off!

+ info

Rent A Citroen C5 and get 15% Off!

Offer valid for bookings over 3 days, between january and march.

What Our Clients Say

Real reviews from our social networks

Rent Point Albania ® 2021