Rr "Muhedin Llagami" 1023 Tirana, Albania
+355695875689
Pick-Up Information
Return Information
Filters

Makina me qera Tirane

Nga €15/Dita

Rezervoni Tani, Super çmime

Makina me qira në Tiranë

Modele ekonomike, të lira, 4×4, automatike nga 13€ dita

 Hyundai i10
Mini
day From
51€
 Hyundai i10 Automatic
Mini
day From
53€
 Skoda Fabia
Small
day From
70€
 Skoda Fabia Automatic
Small
day From
74€
 Seat Ibiza
Small
day From
76€
Ford Fiesta
Small
day From
77€
 Skoda Rapid
Compact
day From
77€
 Fiat Tipo
Intermediate
day From
81€
VW Golf 7
Compact
day From
81€
 Hyundai Elantra
Intermediate
day From
84€
 Hyundai Accent
Compact
day From
88€
 Skoda Kamiq
SUV
day From
95€
Opel Antara 4x4
SUV
day From
95€
 Skoda Karoq
SUV
day From
105€
Ford Kuga 4x4
SUV
day From
105€
 Chevrolet Captiva (5+2)
SUV
day From
112€
 Ford Tranzit (8+1)
Passenger Van
day From
154€
 Hyundai H-1 (7+1)
Passenger Van
day From
158€

Markat e makine me qira ne Tirane

Markat me të njohura dhe vlerësuara Europiane dhe Aziatike

Makina me qira në Tiranë

Nr # 1 automjete me qera ne Tirane

Makina me qera Tirana

Makina me qera mund të merret në Tiranë vetem 5 minuta larg qendrës. Modele të ndryshme që i përshtaten nevojave tuaja më së miri.

Makina me qera në Tiranë pa limit kilometrash

Të gjitha automjetet tona janë pa limit kilometrash dhe me siguracion & Taksa të përfshira. Modele të reja dhe ekonomike me kambio automatike dhe motorr nafte.

Makina me qera ne Adresën tuaj

Brenda qytetit të Tiranës ne e sjellim makinën ne adresën tuaj. Kontaktoni Staff-in tonë për më shumë detaje

 

Make your reservation online now

One of our operators will contact you as soon as possible to confirm your details

Exclusive offers

Take advantage of our promotions before they run out

Rent a Peugeot 207 and get 20% off!

Rent a Peugeot 207 and get 20% off!

+ info

Rent a Peugeot 207 and get 20% off!

Offer valid for bookings over 10 days, at any time of the year.

Rent any SUV and get 10% Off!

Makina me qera Foristrada 4×4

+ info

Makina me qera Foristrada 4×4

Offer valid for bookings over 5 days, between january and march.

Rent A Citroen C5 and get 15% Off!

Rent A Citroen C5 and get 15% Off!

+ info

Rent A Citroen C5 and get 15% Off!

Offer valid for bookings over 3 days, between january and march.

What Our Clients Say

Real reviews from our social networks

Rent Point Albania ® 2022