Rr "Muhedin Llagami" 1023 Tirana, Albania
+355695875689

Kompania më e madhe për Makina me qera në Shqipëri

Angjencia jonë viziohet nga qindra klient çdo javë!

Bëje udhëtimin tuaj me makinë me qera një eksperince unike me makina të reja prodhim 2022 dhe çmime fantastike. Rent Point Albania ofronë një flotë të madhe automjetesh me qira duke filluar nga Mini deri tek Foristrada 4×4 me qera dhe furgona 8+1.  Makina të reja dhe modelet me popullore, si Skoda Fabia 2022, Hyundai i10 2022, Ford Tranzit Combi 8+1 2022. Shërbim cilësorë dhe çmime super të leverdisshme. Fokusi është tek klienti duke u munduar të ruajmë të njëjtat çmime për makina me qera edhe mbas krizës globale të çmimeve.

-
Klintë të kënaqur
-
Automjete në flotë
-
Vendodhjet për Makina me qera
-
Rezervime nga klintët

Company features

The small details makes the difference

Më shumë se 10 vjet në biznesin e makinave me qera.

Provoja jonë në tregun e makinave me qira fillon qe në vitin 2011 kur Shqipëria ishte na hapat e para të fluksit të turistëve. Ne kemi mesuar shumë dhe jemi fokusuar tek klinti duke i ofruar një shërbim “all-inclusive” për ta berë udhëtimin me makinë me qera unik.

Makina të mirëmbajtura.

Siguria e klientit vjen e para. Staff-i jonë sigurohet që automjeti me qira të jetë ne gjendje perfekte, me të gjitha shërbimet e bera në intervalin e caktuar. Kontrollohet dhe mirëmbajtja bëhet në serviset e autorizuara nga prodhuesi, duke garantuar cilësi dhe siguri.

çmime fantastike!

Makina me qera është e domosdoshme dhe për të gjithë. Vizitoni web-in tonë dhe nuk do ngeleni të zhgenjyer nga çmimet, pasi janë konkuruese në treg dhe të përballueshëm.

Rent Point Albania ® 2022